Naomi Campbell múlt hétvégén tartotta első hivatalos fellépését lemezlovasként. A „Ye Summer Closing” rendezvényen a már 55 éves szupermodell főfellépőként állt a közönség elé. A helyszínen mintegy 3–4 ezer vendég gyűlt össze – sokan közülük azért, hogy élőben láthassák a divatikont.

Campbell a színpadra lépés előtt keresztet vetett, kezdetben kissé idegesnek tűnt, ám hamar megtalálta a ritmust, és egyre magabiztosabban mozgott a pultban. A szervezők elmondták: azért hívták meg, mert a közösségi médiában korábban már felbukkantak róla videók, amelyeken privát környezetben DJ-zett.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

IN München (@in_muenchen) által megosztott bejegyzés

Naomi Campbell a divatvilág egyik legismertebb arca. Az 1990-es években Claudia Schifferrel és Cindy Crawforddal együtt az első szupermodell-generáció tagjaként határozta meg egy egész korszak stílusát. Modellkarrierje mellett filmekben és televíziós sorozatokban is szerepelt.

Az, hogy hírességek más területekről a DJ-pult felé kacsingatnak, nem új jelenség. Paris Hilton színésznő és Djibril Cissé labdarúgó is próbálkozott már hasonlóval – a közönség és a szakma vegyes fogadtatásával.

Hogy Naomi Campbell tovább építi-e új zenei karrierjét, még kérdéses. Müncheni debütálása mindenesetre egyszerre vonzotta a divat és az elektronikus zene rajongóit.

Forrás: [Fazemag]
Borítókép: Youtube