Az elmúlt években hagyománnyá vált, hogy Octile születésnapját egy közös piknikezéssel ünnepeljük meg, amire az utóbbi pár alkalommal a Margit-szigeten került sor. Idén szakítunk az eddigi hagyományokkal és a pikniket a Fabrika előtti terasz részen indítjuk 18:00-kor. Lesz sütögetés, lazulgatás és természetesen DJ pult is, hogy ne maradjunk zene nélkül, este 10 órakor pedig leköltözünk a klub részbe és folytatjuk a mókát egészen reggelig.
Ami a zenét illeti, csatlakozik hozzánk Minube és Basme, a hazai vonalat pedig a Fidull csapat oszlopos tagjai, Liro és Robert Dobak erősítik majd. Mellettük a Fabrika ura, Jager, valamint a Rhythmic Steps rezidensek, Korosi és Octile is tiszteletüket teszik a DJ pultban. A nappali piknik rész ingyenes, az esti eseményhez jeggyel lehet csatlakozni.
Jegyek: https://ra.co/events/2396107






Comments are closed for this post.